Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Novice

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Seminar za naše člane - učitelje in starše!
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 12.01.2009, 12:17    Naslov sporočila: Seminar za naše člane - učitelje in starše! Odgovori s citatom

Učiteljska.net in gobčna razredničarka Miša vabita na seminar – UČITELJ ZA DANAŠNJE ČASE. Udeleženci bomo predvsem praktično in v sproščenem vzdušju iskali poti do skrivnosti dela z učenci, ki so nam zaupani.
Po našem zamotanem labirintu šolstva nas bo na podlagi bogatih praktičnih izkušenj z iskrivimi idejami vodil ter izdatno spodbujal, tolažil in provociral priznan predavatelj, ki je v osnovi specialni pedagog, počne pa še marsikaj drugega, g. Marko Juhant.
Udeležba je za člane Učiteljske.net – učitelje in starše - brezplačna, stroške za prevoz in dnevnico pa krijemo udeleženci sami.
Točke, pridobljene z aktivno udeležbo, so izključno za napredovanje v osebnostno in profesionalno rast Zelo srečen .
Seminar se bo zgodil v soboto, 24. 1. 2009 od 8.30 – 14.00. na

OŠ Livada, Ulica Dušana Kraigherja 2, Ljubljana,

Število udeležencev pa je (žal) omejeno, zato pohitite s prijavami: info@uciteljska.net

Prisrčno vabljeni!

Program seminarja
Pot do OŠ Livada
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Razredničarka Miša
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 24. nov 07, sob, 0:01
Sporočila: 193
Kraj: Slovenska devetletka

SporočiloObjavljeno: sobota, 24.01.2009, 16:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Odlično smo se imeli!

Ogromno stvari smo preizkusili na lastni koži in našli kar nekaj dobrih rešitev za vsakdanje učiteljeve zadrege. Vživeli smo se vlogo učencev in prisluhnili drug drugemu. Zelo srečen Krasna sobota.

Hvala g.Juhantu in kolegicam za prijetne sobotne urice. Kar prehitro so minile!


Resnično bi bilo naravnost krasno, da bi to januarsko srečanje postalo tradicionalno srečanje članov Učiteljske.net, kot se je pohecal naš predavatelj. Upam, da ste bile tudi ostale tako zadovoljne s tole sobote kot jaz Question Sporočite svoje vtise. Morda se nas bo ob naslednji priložnosti srečalo še več!

Prav lep pozdrav
_________________
Razredničarka Miša


Nazadnje urejal/a Razredničarka Miša sobota, 24.01.2009, 18:40; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: sobota, 24.01.2009, 16:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, MIša me je prehitela. Seveda, nič čudnega, saj ima pol krajšo pot do doma Confused !
Tudi jaz sem se imela prijetno in rada bi se zahvalila vsem kolegicam za zelo uspešno srečanje. In hvala tudi gospodu Juhantu, brez njega pač ne bi bilo nič.
Hvala tudi šoli LIvada, ki nas je prijazno gostila.
In ... imamo obete za naslednje srečanje.

Upam, da ste se tudi ostale imele prijetno in da se boste naslednjič spet odzvale vabilu!
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Razredničarka Miša
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 24. nov 07, sob, 0:01
Sporočila: 193
Kraj: Slovenska devetletka

SporočiloObjavljeno: sobota, 24.01.2009, 19:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Laughing
Pravzaprav imam, razen precej krajše poti do doma, še eno olajševalno okoliščino.
Danes sem zelo namreč pozorno prisluhnila predavatelju in ujela pomembno informacijo, da je treba močna občutja na nek način spraviti iz sebe in jih ne potiskati vase, ker sicer lahko škodujejo zdravju. Pojasnil nam je, kako nezadovoljstvo, jeza, strah... skrajno škodujejo ne le psihičnemu temveč tudi fizičnemu zdravju. Slabo vplivajo na dihala, želodec, preostali prebavni trakt, ne nujno v tem vrstnem redu Wink pa me je spreletelo, da bi mi pretirano dobro počutje tudi lahko kako škodovalo, česar g. Juhant sicer res ni izrecno poudaril! Laughing ampak, saj veste, človek ni nikoli preveč previden, morda pa je pozabil?!
Glede na to, da sem bila prav minulo sredo na zdravniškem pregledu, saj veste medicina dela in športa na vsake 4 leta za učitelje, in so me razveselili z dejstvom, da imam holesterol pod stropom, sem morala nemudoma nekaj storiti, da se moje fizično zdravje ne bi še kako poslabšalo.
Zato sem takoj, ko sem dobila možnost to svoje zadovoljstvo nad prijetnim sobotnim druženjem spravila iz sebe Wink Jasno, po svoje, z veliko veliko besed...

Prav lep pozdrav in ... se beremo!
_________________
Razredničarka Miša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Novice Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics