 |
Kazalo |
 |
 |
Sodelujemo |
 |
Arnes |
Učiteljska.net gostuje pri Arnesu. |
SIO |
Slovensko izobraževalno omrežje |
|
 |
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo |
Avtor |
Sporočilo |
ni-na* Novopridruženi
Pridružen/-a: 29. jan 08, tor, 19:19 Sporočila: 1
|
Objavljeno: ponedeljek, 01.09.2008, 17:55 Naslov sporočila: Kolesarski krožek - 4. razred |
|
|
Pozdravljeni!
Letos bom prvič učila kolesarski krožek. Zanima me, ali obstajajo kakšne priprave za to ID.?
Hvala! |
|
Nazaj na vrh |
|
Saša Čadež zaslužen uporabnik

Pridružen/-a: 22. feb 05, tor, 18:46 Sporočila: 120 Kraj: Škofja Loka
|
Objavljeno: ponedeljek, 01.09.2008, 19:51 Naslov sporočila: |
|
|
Usposabljanje za vožnjo s kolesom lahko izvaja le učitelj, ki je opravil seminar in pridobil licenco za koordinatorja prometne vzgoje. Program izvaja ZRSŠ, njegova koordinatorica pa tudi izvajalka, je višja svetovalka ZRSŠ mag. Marta Novak v sodelovanju s SPVCP. Najpomembnejša navodila, kako izvajati teoretični del pridobi učitelj na 24 urnem seminarju Kolesarski izpiti v devetletni OŠ, izhodišče za pripravo LDP pa je Izobraževalni program Usposabljanje za vožnjo s kolesom. Za praktični del izpita pa je še, mislim, da 8 urni seminar, na poligonu, kjer se uriš v praktični vožnji in spoznaš pripravo poligona.
Samo usposabljanje za vožnjo s kolesom, naj bi se izvajalo šele v 5. razredu osnovne šole in ne že v 4. r.
Pri izvajanju usposabljanja učencev za vožnjo s kolesom si poleg tega pomagam še z gradivi Primotehne d.o.o., ki je izdala učbeniški komplet in računalniške programe S kolesom v šolo.
Upam, da bo tole kaj v pomoč. Srečno! _________________ Saša |
|
Nazaj na vrh |
|
|
|
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
|
|