Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Novice

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Office 2003 : 2007
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: sobota, 08.03.2008, 14:31    Naslov sporočila: Office 2003 : 2007 Odgovori s citatom

Čas gre naprej in marsikdo že uporablja Office 2007, na našem portalu pa je že kar nekaj dokumentov s to letnico. Kaj pa tisti, ki tega nimajo? Na Microsoftu so poskrbeli za vas in pripravili poseben paket, s katerim lahko odpirate, urejate in shranjujete dokumente, delovne zvezke in predstavitve v novih oblikah zapisa Microsoft Office Worda, Excela in PowerPointa 2007. Torej, če imate Office 2003, s pomočjo tega paketa lahko odpirate, urejane in shranjujete dokumente, napisane v 2007.

Povezava
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
manicam
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 17. jan 08, čet, 21:00
Sporočila: 21
Kraj: Trst

SporočiloObjavljeno: torek, 25.03.2008, 12:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je zastonj?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mladen
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 7. okt 06, sob, 7:51
Sporočila: 82
Kraj: Ljubljana

SporočiloObjavljeno: torek, 25.03.2008, 14:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je, če imaš licenčne windowse. Mimogrede, učitelje nas pripadajo tudi za doma.
Samo snameš z neta (27 Mb) in inštaliraš (nekajkrat klikneš "v redu").
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
zhabot
Novopridruženi


Pridružen/-a: 4. apr 08, pet, 8:08
Sporočila: 2

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 07.04.2008, 7:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na splošno moji kolegi in kolegice niso zadovoljni z MS Offide 2007. Preveč zakomplicirano ali pa se je potrebno navadim. Meni osebno tudi ni všeč. Imama raje 2003 verzijo. REs pa je to tudi stvar navade.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hp
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 15. feb 08, pet, 12:43
Sporočila: 30
Kraj: Ljubljana

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 07.04.2008, 8:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi meni MS Office 2007 ni bil všeč, zdel se mi je preveč zakompliciran. Sedaj sem se ga pa navidila in mi je všeč. Saj pravijo, vsake stvari se moraš navaditi in to drži.

Nina
_________________
To se želim naučiti in če se bom potrudila, bom zmogla.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 07.04.2008, 8:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zelo srečen Jaz sem stare sorte in me vsaka nova izvedba kakšnega programa najprej tako jezi, da uporabljam še nekaj časa staro verzijo. Pri 2007 pa sem bila že v nekaj urah navdušena. Ker uporabljam oba, lahko primerjam, in sodim, da je za navadne uporabnike dosti bolj pregleden. Res pa je, da sem vizuelni tip - miškar!
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Klavd1ja
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 7. maj 06, ned, 16:02
Sporočila: 136
Kraj: Ajdovščina

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 07.04.2008, 10:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čeprav sem rabila kar nekaj iskanja, preden sem določen ukaz našla, sem nad novo verzijo navdušena in je ne bi več zamenjala s staro.
_________________
Klavdija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
zhabot
Novopridruženi


Pridružen/-a: 4. apr 08, pet, 8:08
Sporočila: 2

SporočiloObjavljeno: petek, 11.04.2008, 5:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zelo zanimivo. Ponavadi je tako. da se moraš navadit na novo stvar. Vendar pa iz praktičnih razlogov (predvsem hitrosti izdelave nekega dokumenta) še vedno prakticiram 2003. Seveda bo pa to tudi kmalu mimo.

Lep vikend vam želim.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Hberglez
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 11. nov 08, tor, 20:03
Sporočila: 14
Kraj: MARIBOR

SporočiloObjavljeno: sreda, 12.11.2008, 20:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pred dvema mescama sem začela uporabljati windows wisto in office 2007, in sem že "čisto padla not". Nikakor ne bi zamenjala.
_________________
NE GLEJ, KDO GOVORI, TEMVEČ POSLUŠAJ, KAJ GOVORI.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Novice Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics