Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Pomoč - potrebujem

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
PROBLEM!!!!
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: petek, 30.05.2008, 7:26    Naslov sporočila: PROBLEM!!!! Odgovori s citatom

Citiram:
Pozdravljeni
Obiskujem TŠC Nova Gorica, in imam en problem.

Začelo se je prvi dan v tem šolskem letu, ob vstopu v razred mi je razrednik zagrozil da imava neporavnane račune in tako mi dal jasno vedet naj se izpišem. Vpisal sem se na izredno izobraževanje. V popoldanskem pouku nism imeu nobenih problemov dokler... nismo začeli s predavanji pri tem bivšem razredniku. Pisali smo tri teste,(vse tri sem dobil negativno) eden od testov ni imel napisanega niti kritetija in točkovanih nalog, drugi test sem med pisanjem neopazno posodil sošolcu da ga je prepisal, ker ni bilo časa ni mogel celega prepisat in glej začuda, on pisal pozitivno jaz negativno. Na tretjem testu manjkata 1,5 točke do pozitivne ocene, zadnja naloga sploh ni ocenjena je pa pravilno rešena. Pri sošolcih je zadnja naloga vredna dve točki. Napisal sem pritožbo v kateri sem omenil dogodek z začetka leta , ocenjevanje testov in to da je učitel teste dal kar razredu, ne meni osebno. Predložil sem tudi originalne teste .Po dobrem mesecu dobil odgovor da se potrdijo prvotne ocene ter da nimam možnosti ponovne pritožbe.... Poklical sem ravnatelja in ga povprašal zakaj ni bilo nič ukrepano glede dogodka ko mi je učitelj grozil. Ravnatelj mi je dejal da nima pristojnosti da zasliši prisotne v razredu... dodal je še da je to delo za policijo (policija?, v kratkem se bo začela ukvarjati s tem primerom, 100%).

Zključek: gospoda učitel mi je nakopal nekaj manj kod 6000 eur stroškov (šolnina + vračilo štipendije)
naj omenim še da živimo samo od očetove plače in majhne socjalne štipendije ki nama z bratom nezadošča niti za pokrivanje stroškov šolanja.

Nimam namena se smiliti tukaj, revež pač ostane revež Wink

Moje mnenje je da s tem je učitel dokazal svojo nesposobnost. Teste ki to dokazujejo imam jaz in jih jih lahko še kako vnovčim.

s tem nočem nobenega žaliti in blatiti.

LP
HNK


Sočustvujemo s tabo, vendar se bojim, da ti razen tega, da ti prisluhnemo, ne moremo pomagati.
Upam, da boš uspel problem rešiti vsaj približno uspešno.
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Pomoč - potrebujem Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics