Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Pomoč - potrebujem

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
vaje za angleščino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
cessy
Novopridruženi


Pridružen/-a: 23. apr 08, sre, 18:56
Sporočila: 4

SporočiloObjavljeno: četrtek, 24.04.2008, 9:37    Naslov sporočila: vaje za angleščino Odgovori s citatom

Morda kdo pozna tole stran: http://www.eslprintables.com/?

Tam je kar nekaj dobrih vaj za ang. vendar moraš bi registriran. Če želiš vzeti kakšno vajo, moraš dodati svojo. In ker sem še na začetku in nimam veliko točk, potrebujem pomoč od koga, ki je tam že dlje časa. Tisti, ki poznate ta naslov, tako veste za kaj gre. Meni je všeč, ker lahko potem z otrokom doma vadim, škoda je edino, ker ni povsod rešitev. In če res ne znaš ang. potem je to lahko problem... no pa saj za nižje razrede itak vsak razume, za kaj gre.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: četrtek, 24.04.2008, 11:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za angleščino je kar precej nalog na spletu in je škoda, da se vežeš na stran, kjer moraš dodajat svoje. Razz
V Googlov iskalnik vpiši ESL English ali pa English for kids ali pa learning English ali pa English worksheets (tole bi najbrž najbolj odgovorjalo). Poskusi tudi z English quiz, to so pa naloge, ki jih bodo tvoji otroci lahko reševali na računalniku.
V vsakem primeru boš dobila ogromno zadetkov brez odvisnosti.
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
cessy
Novopridruženi


Pridružen/-a: 23. apr 08, sre, 18:56
Sporočila: 4

SporočiloObjavljeno: četrtek, 24.04.2008, 12:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj vem da je to tečno, ker si vezan na stran. Pri učenju pomagam bratrancu. ki ima v šoli težave (ima tudi učno pomoč) in moram za njega vedno najti take naloge, ki so lažje in pregledne in sedet zraven njega, da kaj sploh naredi, koncentracija mu v trenutku "pobegne" stran. Angleščino znam toliko, da mu lahko pomagam, slovnica je pri meni tako tako. Tista stran mi je všeč, ker je res pregledno narejena po sklopih. Če bratranca za računalnik posadim, da bi reševal vaje, že naprej vem da ne bo nič odnesel. Računalnik je za njega sinonim za igrce Laughing in potem samo študira, kdaj bom glavo stran obrnila, da bo hitro lahko kaj igral.
Hvala za nasvet, bom poskusila kaj od tega vtipkat, da vidim kaj mi bo ven vrglo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Pomoč - potrebujem Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics