Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Novice

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Pomagajte s predlogi - radi bi zamenjali izraz FORUM. Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 14.08.2006, 14:56    Naslov sporočila: Pomagajte s predlogi - radi bi zamenjali izraz FORUM. Odgovori s citatom

Ker se naša stran razvija in je beseda forum tako neživljenjska in neslovenska, predlagajte ustreznejše ime.
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Alenka@
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 3. okt 05, pon, 16:31
Sporočila: 188

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 14.08.2006, 20:37    Naslov sporočila: Nadomestilo za besedo "forum" Odgovori s citatom

Po mojem mnenju gre za dopisovanje, zato na naši spletni strani (DUPŠ) uporabljam besedo Dopisovalnica. A me še nihče od računalnikarjev ni podprl (vsaj ne da bi vedela).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
saso
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 21. jul 06, pet, 20:55
Sporočila: 44

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 14.08.2006, 23:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lahko bi bla elektronska zbornica...no kaka kava bi še manjkala:) Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Dušan Klemenčič
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 8. maj 05, ned, 23:13
Sporočila: 36
Kraj: Slovenj Gradec

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 14.08.2006, 23:43    Naslov sporočila: Rubrika forum Odgovori s citatom

Ponujene povezave v tej rubriki so tako raznolične, da jim je kar težko najti skupni imenovalec, po katerem bi se lahko rubrika imenovala. V obliki nevihte možganov bi lahko ime bilo nekaj kot Osnovne povezave (ups - pa je že konec nevihte Confused ).

Skladno z zamenjavo imena Forum bi predlagal, da se spremeni tudi ime povezave Iskanje v na primer Iskanje forumov ali le Forumi, povezava na Forume ...

Lep praznik želim,
Dušan

P.S.
Nataša, kdaj si bom zaslužil kakšen novejši status kot zgolj novopridruženi?
Pomaga kaj, če te podkupim s pijačo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: torek, 15.08.2006, 9:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Embarassed O tem sem že govorila s Primožem. Mislim, da je to odvisno od tega, koliko odgovorov si napisal oz. tem odprl v "forumu". Malce krivično in bomo morali nekako urediti.
Iskanje: iščemo po temah v forumih. Ampak je zelo slabo iskanje, pa to ni krivda Učiteljske.net ampak Phbb. AMpak glede na to, kaj so skupaj spravili, jim to lahko odpustimo ...
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
hope
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 10. jul 06, pon, 12:48
Sporočila: 10
Kraj: Maribor

SporočiloObjavljeno: četrtek, 17.08.2006, 12:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz pa mislim, da se je za FORUM že kar udomačila "klepetalnica". Ne bi šlo tudi tu?
_________________
...smisel življenja je sanjanje parnika na modrem ogledalu, piknik z mravljico in luknja v sandalu...in take reči... :)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Alenka@
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 3. okt 05, pon, 16:31
Sporočila: 188

SporočiloObjavljeno: četrtek, 17.08.2006, 12:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se mi zdi, da "klepetalnica" bolj "paše", če gre v živo (preko MSN, Skype ...,). No, ne vem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: četrtek, 17.08.2006, 14:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni je pa všeč Sašov predlog: elektronska zbornica. Ali pa vsaj nekaj v zvezi z zbornico. Ta je tako tipična za nas...
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Alenka@
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 3. okt 05, pon, 16:31
Sporočila: 188

SporočiloObjavljeno: četrtek, 17.08.2006, 15:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hja, odkar smo (so) bolj po kabinetih, tudi zbornica ni več tisto, kar je bila. Cool
A večkrat si tole glasno rešem (beri: počasi preberem), bolje se sliši (vidi).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Saša Čadež
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 22. feb 05, tor, 18:46
Sporočila: 120
Kraj: Škofja Loka

SporočiloObjavljeno: četrtek, 17.08.2006, 18:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Exclamation Idea Kaj pa pravite na izraz SPLETNA ZBORNICA?!?
Cool
Res je zbornica tisti pravi, specifični izraz za prostor, kjer se zbirajo in posvetujejo učitelji, kar naš sedanji forum dejansko je. Tako kot v naših zidanih zbornicah, se tudi tukaj izmenjujejo profesionalne pa tudi bolj lahkotne debate Wink . Spletna pa se mi zdi lepše in manj tehnično poimenovanje za elektronsko. Confused

Lep pozdrav iz Škofje Loke
_________________
Saša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Alenka@
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 3. okt 05, pon, 16:31
Sporočila: 188

SporočiloObjavljeno: četrtek, 17.08.2006, 18:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ta bo pravi. Sama sem razmisljala o internetni zbornici, mi je bilo že kar všeč, a tole je bolje - spletna zbornica Laughing .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: četrtek, 17.08.2006, 18:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni je zelo všeč! Zelo srečen
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Saša Čadež
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 22. feb 05, tor, 18:46
Sporočila: 120
Kraj: Škofja Loka

SporočiloObjavljeno: četrtek, 17.08.2006, 18:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zelo srečen Zelo srečen Zelo srečen

Očitno mi je dopust dobro del... Cool

Aja, da ne pozabim, zasluga je predvsem soimenjakova, saj je njegova ideja
prižgala tisto žarnico ideje Laughing Hvala, Sašo!!!

Kaj bomo pa zdaj delali!?

Laughing Aja, dajmo še malo uživat na dopustu!!! Shocked , če dobro razmislim imam prostih le še 5 dni... Shocked

Čimlepše jih izkoristite tudi vsi vi, ki to berete Zelo srečen, jaz jih bom!
_________________
Saša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Dulcinea
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 30. okt 05, ned, 18:10
Sporočila: 11
Kraj: Malo tu, malo tam

SporočiloObjavljeno: četrtek, 17.08.2006, 19:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bravo za nov naslov! Tudi meni je všeč tale zbornica.

LP, D
_________________
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
mateja1
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 15. jul 06, sob, 15:46
Sporočila: 14

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 21.08.2006, 15:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SPLETNA ZBORNICA

Super, všeč mi je.

Pa lep počitniški pozdrav vsem!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Novice Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics