Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Šolski vsakdan

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Razredne ure
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Minus
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 10. sep 08, sre, 15:11
Sporočila: 25
Kraj: Maribor

SporočiloObjavljeno: četrtek, 11.09.2008, 15:06    Naslov sporočila: Razredne ure Odgovori s citatom

Mene zanima če ima kdo kakšno vredu spletno stran, ki je na njej kaj koristnega za razredne ure.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jablana
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 31. mar 06, pet, 21:57
Sporočila: 232
Kraj: Maribor

SporočiloObjavljeno: četrtek, 11.09.2008, 23:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdi se mi, da si na ruški oš.
Tam so izdali knjigo o razrednih urah. Nastala je na osnovi projekta pred nekaj leti.
LP Mirjana
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jablana
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 31. mar 06, pet, 21:57
Sporočila: 232
Kraj: Maribor

SporočiloObjavljeno: nedelja, 12.10.2008, 15:38    Naslov sporočila: Potovanje v tišino - razredne ure Odgovori s citatom

Našla sem še eno knjigo za razredne (in druge) ure:Renata Srebot, Kristina Menih: POTOVANJE V TIŠINO. Sprostitvena vzgoja za otroke. DZS 1996
Uporabiš, kar se ti zdi, marsikaj je odlično, na kakšno stvar imam tudi pomisleke, vendar veliko vaj "deluje".
LP Mirjana
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Saša Čadež
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 22. feb 05, tor, 18:46
Sporočila: 120
Kraj: Škofja Loka

SporočiloObjavljeno: nedelja, 12.10.2008, 16:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Odličen pripomoček za izvajanje razrednih ur je tudi priročnik za razredne ure, ki ga je izdalo Društvo Za boljši svet z naslovom ISKALCI BISEROV, avtorice Darje Vtič Tršinar.
Gre za skrbno izbrano zbirko zgodb vključno z namigi in predlogi za izvajanje ter naslovi možne dodatne literature o temi, ki ste si jo izbrali.
Zajema praktično vse tiste teme, ki zahtevajo pozornost: moji cilji, ljubezen, spoštovanje, odgovornost, zaupanje vase, trud, sprejemanje samega sebe, pogum, iskrenost, pozitivna naravnanost, optimizem, zadovoljstvo, hvaležnost, radodarnost, nenasilje, poštenje, odpuščanje, nesebičnost, sočutje, skromnost, samonadzor, mir, veselje, vzrok, posledica, pomagajmosi, strpnost, sodelovanje... Zelo srečen Res uporabno!

Lep pozdrav
_________________
Saša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: nedelja, 12.10.2008, 16:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Le kdaj je to izšlo? Če pred nedavnim, sem žalostna, ker sem zamudila. Če že kdaj prej, sem žalostna, ker nisem vedela zanjo ... Jo je še kdo prebral in uporabil? Nam lahko poročate o izkušnjah? Hvala!
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Klavd1ja
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 7. maj 06, ned, 16:02
Sporočila: 136
Kraj: Ajdovščina

SporočiloObjavljeno: nedelja, 12.10.2008, 16:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Knjiga je izšla leta 2004, izdalo pa jo je Društvo Za boljši svet v Mariboru. Uporabna je za učence 2. in 3. triade pa tudi odrasli lahko najdemo v njej kaj zase.Na naši šoli jo je dobil vsak razrednik pred dvemi leti, zato mislim, da se še dobi. Bom vprašala, kje se jo da naročiti.
_________________
Klavdija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: nedelja, 12.10.2008, 17:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala!
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
zofka
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 26. maj 08, pon, 14:08
Sporočila: 29
Kraj: Primorska

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 13.10.2008, 5:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V knjižnico bi se dalo dobiti kar precej. Donna Styles: ODDELČNI SESTANKI,
Včasih pa nobena knjiga ne pomaga Confused
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Minus
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 10. sep 08, sre, 15:11
Sporočila: 25
Kraj: Maribor

SporočiloObjavljeno: sreda, 15.10.2008, 12:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala vsem da ste si vzeli čas in mi pomagali pri izbiri knjig.
_________________
Lep pozdrav Minus
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Šolski vsakdan Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics