Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Učitelji začetniki

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Volontersko pripravništvo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
hp
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 15. feb 08, pet, 12:43
Sporočila: 30
Kraj: Ljubljana

SporočiloObjavljeno: četrtek, 10.04.2008, 12:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zavod ima program, ki se imenuje PONUDBA ZA IZVEDBO, IZO-15/UDM in sicer AKTIVNOSTI 2.2.2. PROGRAMI PRAKTIČNEGA USPOSABLJANJA-USPOSABLJANJE NA DELOVNEM MESTU (PROGRAM USPOSABLJANJA); vir: Standardna klasifikacija poklicev, Uradni list RS, št.4/92.; vse kar je napisano z rdečo barvo, je napisano na obrazcu
Tak obrazec je lani dobila prijateljica na zavodu, ker je želela opravljati interesne dejavnosti in sicer zato, ker nima podjetja in ji ga je referentka dala zato, da ne bi dela opravljala na črno.
Šola s tabo nima nobenih stroškov, temveč vse krije zavod in sicer mislim, da 3 mesece.
Upam, da sem vam kaj pomagala, moraš pa biti prijavljen na Zavodu za zaposlovanje (mislim).

Nina
_________________
To se želim naučiti in če se bom potrudila, bom zmogla.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hp
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 15. feb 08, pet, 12:43
Sporočila: 30
Kraj: Ljubljana

SporočiloObjavljeno: četrtek, 10.04.2008, 13:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa še to!
Sredstva so iz Evropskega socialnega sklada, katere so namenili Ministrstvu za delo, družino in socialne zadeve, le-ta pa se je potem povezal z Zavodom za zaposlovanje.

Nina
_________________
To se želim naučiti in če se bom potrudila, bom zmogla.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
katja_p
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 13. sep 07, čet, 15:57
Sporočila: 42
Kraj: Celje

SporočiloObjavljeno: četrtek, 10.04.2008, 14:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Predvidevam, da to ni enako pripravništvu in da ti trije meseci niso dovolj, da bi potem šel opravljati strokovni izpit. Ali se mogoče motim?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
hp
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 15. feb 08, pet, 12:43
Sporočila: 30
Kraj: Ljubljana

SporočiloObjavljeno: četrtek, 10.04.2008, 16:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne vem, bi bilo potrebno vprašati. Prijateljice je odsotna, tako da točnih informacij zakaj točno gre, ne morem dati.

Nina
_________________
To se želim naučiti in če se bom potrudila, bom zmogla.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nina.tomazic
Novopridruženi


Pridružen/-a: 18. dec 07, tor, 12:46
Sporočila: 3
Kraj: Ormož

SporočiloObjavljeno: sobota, 12.04.2008, 7:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

katja

Ja podaljšanje pripravništva je možno. Dogovoriš se tudi z ravnateljem šole.
Če želiš opravljati volontersko pripravništvo lahko daš prijavnico že zdaj oz. vedno čez vse leto. Tako bi lahko nekje približno naslednji mesec že začela. Ali pa potem takoj naslednje šolsko leto.

Priporočam ti, da daš vsaj prijavnico zdaj, preden gredno junija vsi na ministrstvu na dopuste do septembra. Ker čez počitnice pošte ne odpirajo ker ni nikogar tam. Potem ti jo bodo komaj od 15. septembra in boš začela nekje oktobra.

Tako, da raje zdaj pospeši, če želiš septembra takoj z šolskim letom začet. Wink Nasmeh

admin

Hvala tudi tebi za te lepe spodbudne besede. Se res trudim, da bi mi uspelo. Se ne dam! Ker enkrat se mi bo že poplačalo vse to kar zdaj delam kot volonterska pripravnica. In moram rečt, da imam super učiteljico v 1. razredu, sva se zelo v redu ujele in mi res veliko pomaga, svetuje, takoj vpelje v delo, ideje moje in njene...res se super dopolnjujeva - ne mentorico....ker ona pa je čisto nekaj drugega....brez kakšne pomoči, nasveta itd. Bolje, da ne naštevam.

Vedno me nekje doleti nekaj kar ne pričakujem in tako se spet moram še bolj truditi in zavzeti za delo...ki pa ga imam res rada, ga z veseljem opravljam.

Vsa pohvala gre učiteljici, trenutno moja najboljša sodelavka! Res delava kot tim.

lp nina Nasmeh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
nina.tomazic
Novopridruženi


Pridružen/-a: 18. dec 07, tor, 12:46
Sporočila: 3
Kraj: Ormož

SporočiloObjavljeno: petek, 15.08.2008, 12:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdrav

prosim, če mi lahko kdo odgovori Sad

sem dipl. vzgojiteljica in sedaj opravljam volontersko pripravništvo v O.Š. (1. razred). potem me čaka prijava na strokovni izpit, ampak sem v dvomih pred katero komisijo bom imela zagovor: za vzgojiteljice ali za osnovno šolo?
Ali se moram učit vse za vzgojiteljice ali O.Š?

prosim pomagajte. Sad

hvala vsem za odgovor.

lep pozdrav, Nina
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
katja_p
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 13. sep 07, čet, 15:57
Sporočila: 42
Kraj: Celje

SporočiloObjavljeno: petek, 22.08.2008, 21:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nina, žal ti pri tem ne morem pomagat, ti pa predlagam, da če tega nihče ne ve, da kar pokličeš na MŠŠ. Tam bodo pa menda ja vedeli Zelo srečen

Velik sreče na strokovnem!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
guru
Novopridruženi


Pridružen/-a: 26. sep 13, čet, 22:18
Sporočila: 1
Kraj: Ljubljana

SporočiloObjavljeno: četrtek, 26.09.2013, 22:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Sem diplomirani profesor športne vzgoje. Zanima pa me, ali ima kdo kakšne izkušnje z opravljanjem pripravništva v športnem društvu in ali je takšno pripravništvo primerljivo z "običajnim" v šolah?

Lep pozdrav Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Učitelji začetniki Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics