Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Pomoč - potrebujem

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Kombinacija 4. in 5. razred
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Jazzy
Novopridruženi


Pridružen/-a: 5. dec 05, pon, 14:12
Sporočila: 1

SporočiloObjavljeno: sreda, 09.07.2008, 13:56    Naslov sporočila: Kombinacija 4. in 5. razred Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

V jeseni dobim kombinacijo 4. in 5. razreda. Prosim vse, ki učite v tej kombinaciji, če bi mi lahko pomagali s kakšnimi nasveti. Še posebej pa bi bila vesela kombiniranih letnih priprav.

Hvala in lep pozdrav.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mpavli13
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 4. apr 07, sre, 19:00
Sporočila: 11
Kraj: Novo mesto

SporočiloObjavljeno: sreda, 09.07.2008, 15:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo!

ravno letos sem imela omenjeno kombinacijo, vendar tudi jaz nisem dobila letnih delovnih priprav. morala sem se znajti kar po svoje. Ti pa priporočam, da med počitnicami pregledaš učbenike za posamezne predmete, ker se vsebine ujemajo med seboj ( prevsem pri matematiki, nekaj pa tudi pri slovenščini, družbi ter naravoslovju ). Najtežje je pri glasbi, ker moraš obravnavati snov za oba razreda, pa še več za 5. razred. dostikrat sem ločila predmete - z enim razredom sem imela utrjevanje snovi napr. pri družbi, z drugim pa obravnavo nove snovi npr. pri naravoslovju,...
Kombinirane letne priprave pa boš morda zelo težko dobila že zaradi različnih učbenikov oz. založb, katere uporabljamo. če pa ti bo slučajno uspelo, se zelo lepo priporočam, ker bom najbrž v bodoče tudi sama zopet dobila omenjeno kombinacijo, imam pa tudi sodelavko, s katero bova avgusta delali okvirne letne priprave za kombinacijo 4. in 5. razreda, ker bo ona to poučevala v naslednjem šolskem letu.
Mene pa je doletela kombinacija 3. in 5. razreda, za kar pa že sedaj vem, da je najbrž nima nihče oz, je ni imel. Se lahko še slišva!
LP, Mojca
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sisi25
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 6. avg 07, pon, 9:31
Sporočila: 38

SporočiloObjavljeno: petek, 11.07.2008, 11:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No jaz sem pa letos zaključila s kombinacijo, pa upam, da ne za skoz. Kot začetnica sem bila vržena v kombinacijo 4. in 5. razreda. Ampak mi je bilo super, še zdej mi je hudo, ker ne bom več v kombinaciji, ampak v čistem oddelku. Zaenkrat, seveda. Je pa res, da sem imela zlate otroke.Veliko gradiva se najde na učiteljski.net, za vsak dan sigurno kakšna stvar. Če pa ni glih po tvojem okusu, jo pač spremeniš. Priporočam vse avtorje, še posebej pa Mojculjo , Mladena in seveda sisi25:)
Nasvet: čim manj kompliciat, pa vse gladko teče. Otroci so itak že navajeni kobinacije pri teh letih in je jasno, da ko se dela samostojno, se dela, ne pa klepeta. Veliko zanimivih idej je tudi na spletni strani damjane vidmar. Včasih je fajn, sploh pri matemtaiki lahko veliko kombinriaš oz, obrvnavaš isto snov, s tem da jo diferenciraš, medtem ko pri NIT ali DRU je pa to skoraj nemogoče. Za to pa obstajaajo na učiteljski križanke, ki so učencem v veliko veselje. Tukaj so bili vsaj pri meni učenci najbolj motivirani in sem zlahka obravnavalanovo snov v drugem razredu.
Želim ti veliko uspeha. Verjamem, da bo šlo, ker kombinacija 4. in 5. je res najboljša.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Pomoč - potrebujem Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics