Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Učitelji začetniki

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Zadnji šolski dan
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
PeaceBabe
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 24. avg 06, čet, 8:34
Sporočila: 35
Kraj: Maribor

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 04.06.2007, 18:12    Naslov sporočila: Zadnji šolski dan Odgovori s citatom

Razmišljam o tem, kaj bi učencem poklonila za zadnji šolski dan.

Lani sem jim dala DVD s "filmom" (prikazovanje njihovih slik z besedilom in glasbo v ozadju.) Letos bom to spet ponovila, razmišljala sem pa še o kakšni drugi malenkosti, ki bi jo lahko naredila sama.

Kako pa vi presenetite (če sploh) učence za zadnji šolski dan?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zigatim
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 10. sep 06, ned, 20:38
Sporočila: 23
Kraj: celje

SporočiloObjavljeno: torek, 05.06.2007, 20:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živijo!
Jaz sem med letom zbirala literarne in likovne izdelke otrok in jih zbrala ter uredila v razredni časopis, ki ga bo dobil vsak učenec. Poleg spričeval , priznanj ter pohval, bo vsak učenec dobil na lističu še eno lepo misel. To je to in mislim da je vsaka pozornost dobrodošla, saj vem da nekateri učitelji ne dajo ničesar razen spričeval. Nekaterim je še pohvale težko napisat. Pa lep pozdrav!
_________________
neshama
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kitekat
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 31. jul 06, pon, 18:40
Sporočila: 102
Kraj: Kranj

SporočiloObjavljeno: sobota, 09.06.2007, 11:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem jim tudi podarila CD s fotkami iz vseh treh let (1. triletje) - od taborov, športnih dni, druženj s starši..., tudi nekaj filmčkov sem dodala. To se mi zdi zelo lepo darilo. Če bi imela čas, bi vse uredila tako kot PeaceBabe - z dodano glasbo, naslovi...

Lepo darilo se mi zdi tudi npr. fotografija z učiteljem (vsak učenec posebej na neki lepi lokaciji) v posebnem okviru, zadaj pa učiteljeva misel, namenjena učencu.
_________________
See ya
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Supra
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 12. avg 07, ned, 22:48
Sporočila: 16
Kraj: Radlje

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 13.08.2007, 10:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Razmišljam oteh darilih ... Jaz bi se tu res malo distancirala. Otroci namreč vsako leto pričakujejo kakšno darilo. Je to dobro? Ali tudi mi od njih smemo pričakovati kaj? Jaz jih navadno peljem na sladoled. In se mi zdi, da so prav zadovoljni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 13.08.2007, 10:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

S temi darili se je, hvala ..., končalo! Spomnim se svojih začetkov, ko smo prihajale v zbornico otovorjene z rožicami pa bombonierami, pa parfumi in vazami, še celo uro sem dobila nekoč ... Groza! Groza zato, ker so se starši tako obremenjevali, groza, ker je potekalo v zbornici pravo malo tekmovanje, groza, ker je bila večina stvari neuporabnih, starše pa je stala denar in letanje po mestu in skrb, da bo ravno njihov prinesel premalo!
Če pa učencem damo darilo, ki jih bo tako ali drugače spominjalo na preteklo šolsko leto, se mi pa ne zdi napačno. Seveda: brez stroškov, lasten izdelek, v današnjem času to ni težko. CD s posnetkom, elektronsko sporočilo, idej ne manjka. In od srca mora priti! Z učenci navežemo stike, ki jih s takim darilom potrdimo.
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Učitelji začetniki Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics