Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Pomoč - potrebujem

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
ŠTAMPILJKE
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mravljice
Novopridruženi


Pridružen/-a: 2. mar 07, pet, 22:32
Sporočila: 1

SporočiloObjavljeno: petek, 02.03.2007, 22:41    Naslov sporočila: ŠTAMPILJKE Odgovori s citatom


Zanima me, kje se da dobiti kakšne fajn štampiljke s slikovnimi motivi, npr. živalice, rožice, snežaki, ...? Poučujem v prvem razredu in take štampiljke vedno prav pridejo. Zelo srečen Sem že iskala povsod, pa majo samo take čudne Crying or Very sad , nič prisrčne, tako da sem jih dala raje izdelat. Če kdo pozna kakšno trgovino, kjer bi imeli take štampiljke, naj javi.
_________________
mravljica
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Kaja
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 18. apr 05, pon, 17:18
Sporočila: 225
Kraj: Slovenj Gradec

SporočiloObjavljeno: sobota, 03.03.2007, 10:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem jih kupila v Direndaju - Crayola (celo paleto prisrčnih živalskih podob). Drugače pa sem zadnjič v Mladinski videla smeška in ga, seveda, tudi kupila. Otrokom je bil zelo všeč.
V DZS - ju pa sem videla "učiteljski komplet" štampiljk, na teh pa piše tisto, kar ponavadi mi pišemo v zvezke (npr. ZELO DOBRO ...), teh sicer nisem potem nabavila.
Lp od KJ
P.S.: Zanimivo je, koliko pripomočkov si učiteljice kupimo same (ne predstavljam si koga iz pisarne, da bi si šel kupit svinčnik, ko bi stari bil za v koš ali pa kartušo za tiskalnik).
_________________
Lp od Kaje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: nedelja, 04.03.2007, 10:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po e-majlu sem dobila zanimiv članek kolegice, ki ga je poslala na Delo, pa ga niso hoteli objaviti. Tema: podobne ugotovitve, kot jih je omenia Kaja.
Zelo primeren bi bil za objavo tukaj, pa ne vem, kako priti do te kolegice, da jo prosim za dovoljenje.
Kdor kaj ve o tem, naj mi sporoči ali pa obvesti kolegico, da se nam bo oglasila.
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Lucka
Novopridruženi


Pridružen/-a: 5. apr 07, čet, 15:15
Sporočila: 1

SporočiloObjavljeno: četrtek, 05.04.2007, 15:56    Naslov sporočila: štampiljke Odgovori s citatom

Ojla!

Na Rakovniku v trgovini založbe Salve imajo precej štampiljk. Veliko jih ima tudi trgovina Štampiljka na Nazorjevi v Ljubljani.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Pomoč - potrebujem Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics