Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Pogovori o Življenju, Vesolju in sploh vsem

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
učni načrti
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
polona
Novopridruženi


Pridružen/-a: 14. okt 05, pet, 8:25
Sporočila: 3

SporočiloObjavljeno: sobota, 15.07.2006, 17:12    Naslov sporočila: učni načrti Odgovori s citatom

Zivjo vsem!

Sicer ne vem, mogoce mi manjka informacij, ampak ker so tukaj pac pogovori o vsem me res nekaj zanima.

Sem prebirala ze malo teme na forumu in sem zasledila da se bodo učni načrti za OŠ prodajali????

Jz sem pac naivno mislila, da nas ministrsvo malo zajebava, ker pac revezi se niso utegnili spackati skupaj ucnih za devetletko, sedaj pa res ne vem... a ni malo bebavo, da moramo informacije javnega znacaja kupovati???? sploh bi bilo pa res elegantno ce bi bila zadeva na netu,... za osemletko se men cisto fino zdi Question Evil or Very Mad Question

Kdo mogoce kaj vec o tem??? Lepo prosim...

papa, p.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hope
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 10. jul 06, pon, 12:48
Sporočila: 10
Kraj: Maribor

SporočiloObjavljeno: sobota, 15.07.2006, 19:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Učne načrte dobiš na slednjem naslovu

http://www.zrss.si/default.asp?link=predmet&tip=2&pID=57&rID=538

Žal pa je res, da te, ko odpreš stran, pričaka tole:
"Uporabnike opozarjamo, da so dostopne neuradne verzije učnih načrtov, uradne verzije se lahko dobijo v tiskani obliki na Zavodu RS za šolstvo".

LP
_________________
...smisel življenja je sanjanje parnika na modrem ogledalu, piknik z mravljico in luknja v sandalu...in take reči... :)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
polona
Novopridruženi


Pridružen/-a: 14. okt 05, pet, 8:25
Sporočila: 3

SporočiloObjavljeno: nedelja, 16.07.2006, 13:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Najprej hvala za link,... ga nisem našla vsaj do sedaj še ne. Vedno sem bla z zavodove strani preusmerjena na stran ministrstva in tam gor ni nič od učnih načrtov za 9-letko Confused

Sej vse lepo in prav,... v koncni fazi imamo tako ali tako na šoli vse v tiskani obliki,... samo so vsi iz leta 1998 vmes so se pa stvari se vseeno malo spremenile, malo dodelale,... Sej tole na zavodovi strani je izgleda vse skupaj malo novejse (po datumu objave sodec)...

Me pa se vseeno zanima a je to zdej ministrstvo popolnoma prelozilo na zavod a zakaj na njihovi strani zadeva ni dostopna. Vsaj link bi lahko potem naredili ne pa da učni načrti še niso na voljo in da bodo objavljeni takoj ko bodo gotovi (to piše namreč na spletni strani ministrstva).

No hvala za tvoj namig in se kaj beremo

papa, p.

ps.: no sem se 1x preverili strani ministrstva in ugotovila da tudi tega kar sem zgoraj napisala ni vec,... samo se učni načrti za osemletko so gor Wink. Sej ga kar pihnejo v zvezi s temle našiom šolstvom se mora človek kar nasmejat vseake toliko Wink Wink .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: nedelja, 16.07.2006, 18:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mislim, da je vse le še denar ... Tako zelo ga manjka na določenih koncih, ker ga je drugje preveč, da je treba vse vnovčit. Rolling Eyes
Čeprav: kdo pa pravzaprav da denar šolam, da lahko kupijo načrte? Shocked
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Pogovori o Življenju, Vesolju in sploh vsem Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics