Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Pomoč - potrebujem

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
KAKŠNA REDOVALNICA?
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
janastar
Novopridruženi


Pridružen/-a: 11. okt 10, pon, 16:13
Sporočila: 3
Kraj: vrba

SporočiloObjavljeno: sreda, 21.09.2011, 8:25    Naslov sporočila: KAKŠNA REDOVALNICA? Odgovori s citatom

Pozdravljeni!
Zanima me kakšno redovalnico oz.katero uporabljate v svojem razredu?
Lopolis, imate svojo obliko? Hvala za odgovore, prispevke.
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PetraSraka
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 15. jan 07, pon, 23:55
Sporočila: 53
Kraj: Spodnji Duplek

SporočiloObjavljeno: sreda, 21.09.2011, 10:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kot je meni znano, Lopolis ni zakonsko dovolj primerna oblika redovalnice. Vedno sem jo imela izdelano, natisnjeno in shranjeno v mapi, kot so nekoč imeli v prejšnjih časih. Prav tako mora imeti žig šole in podpis učitelja.



Marsikdo se zanaša na Lopolis, ni pa dovolj. Ocene v Lopolis sem vnašala samo pred natisom obvestil ob koncu polletja ali pred natisom spričeval.

Morda kdo s kakšno drugačno izkušnjo?

P.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jberga2
Novopridruženi


Pridružen/-a: 3. sep 11, sob, 13:59
Sporočila: 3
Kraj: medvode

SporočiloObjavljeno: nedelja, 25.09.2011, 15:53    Naslov sporočila: redovalnica Odgovori s citatom

Pozdravljena!

Ko sem se udeležila posveta o prenovljenih UN v Kranju, smo izpostavile tudi to tematiko. Kar sramotno je, da nimamo enotne redovalnice za opisne ocene. Svetovalka je obljubila, da se bo potrudila v tej smeri. To je bilo meseca maja.

Mi smo prej imele tudi fotokopirane liste z žigom šole in to shranjeno oz. vezano skupaj. Meni se to ne zdi uradni dokument!!!

Sedaj pa so standardi malo spremenjeni v prvem, a ne?

Sem pisala naši svetovalki v Ljubljano. Kakšnega pretresljivega odgovora pa ne pričakujem. Vrgli so nas v vodo, pa plavajte.

Lep dan, Janja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: nedelja, 25.09.2011, 16:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zelo srečen To o vodi mi je pa znano ... Tudi pred 20 leti smo plavali, vsako leto posebej Rolling Eyes

Ampak zdaj se lahko vsaj pogovorimo, ne glede na to, da smo vsak na svojem koncu Slovenije.
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
zofka
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 26. maj 08, pon, 14:08
Sporočila: 29
Kraj: Primorska

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 26.09.2011, 5:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljene.
Nataša, res je, da ste morali plavati včasih in moramo plavati danes. Včasih se mi zdi, da praktiki vlečemo naprej teoretike - mislim pri uporabi IKT. Že pri tiskanju spričeval ob koncu šol.l. se je na naši šoli razvila posebna znanost. Uporaba računalnika je sedaj po učnem načrtu obvezna na vsakem koraku - po mojem so pretiravali (npr.: LVZ . oblikovanje digitalne fotografije v drugi triadi), po drugi strani pa ocene klasično vpisujemo in hranimo v obrazcih, ki so enaki kot takrat.
Upam, da bomo praktiki dovolj glasni, da se bo v državi tudi ta veja šolstva modernizirala. Zelo srečen
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jberga2
Novopridruženi


Pridružen/-a: 3. sep 11, sob, 13:59
Sporočila: 3
Kraj: medvode

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 26.09.2011, 10:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se opravičujem vsem, ker sem moje mnenje naslovila na napačni naslov.

Janja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 26.09.2011, 11:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tega opravičila pa ne razumem čisto ... Je bilo kaj narobe oz. nerazumljeno? Vsako mnenje je dobrodošlo in je spodbuda za nova mnenja.
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Pomoč - potrebujem Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics