Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Učitelji začetniki

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
bobri
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mavrica
Novopridruženi


Pridružen/-a: 1. jan 10, pet, 12:12
Sporočila: 2
Kraj: Ravne na Koroškem

SporočiloObjavljeno: petek, 01.01.2010, 18:45    Naslov sporočila: bobri Odgovori s citatom

Dober dan!:)

pri pouku bomo kmalu obravnavali mostiščarje oz. koliščarje - njihovo življenje itd. zanima me, ali ima kdo označene strani iz knjige Bobri (Janez Jalen), kjer je opisano njihovo življenje oz. izgled mostišča oz. kolišča?? Sama te knjige še nisem brala, je pa za zdaj preobsežna, da bi jo uspela v celoti obdelati do obravnavanja teme..,.

če ima kdo in bi se mu dalo to deliti z menoj, bi mu bila zelo hvaležna!

hvala in lep dan!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: sobota, 02.01.2010, 9:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

KOt zaprisežena ljubiteljica knjige te prosim, da si prebereš vsaj začetek prvega dela. Tam je pravzaprav opisano vse. Če knjige nisi prebrala v mladosti, bo zdaj najbrž teže. Vsekakor si zamudila nekaj lepega, na žalost. In na žalost za vse tiste otroke, ki dandanašnji ne poznajo več Bobrov, Nilsa Holgersona, POd svobodnim soncem in še bi se kaj našlo. Ampak zato imajo kaj takega, kar mi nismo imeli pa smo si bot Zelo srečen
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mavrica
Novopridruženi


Pridružen/-a: 1. jan 10, pet, 12:12
Sporočila: 2
Kraj: Ravne na Koroškem

SporočiloObjavljeno: sobota, 02.01.2010, 10:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

:) saj jo berem počasi, ampak mi res primanjkuje časa...:( mam namen celo prebrat, ampak sedaj preprosto ni časa...
ja, žal..v svojih osnovnošolskih letih sem sicer prebrala vse živo, ampak ta knjiga je nevidno spolzela mimo mene...:( niti se je ne spomnim od pouka...

saj nekaj sem si že označila iz začetka in preleta knjige, samo tako sem mislila, da kaj pomembnega ne izpustim:)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: sobota, 02.01.2010, 10:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, saj v glavnem mora delat domišljija. V Bobrih npr. nikjer ne piše, kam so hodili kakat Zelo srečen . Ker so takrat imeli manj ovir, je bila najbrž luknja kar kje v kotu koče.
In prav gotovo ni Finžgar kaj več vedel o tem, kot vemo zdaj. Torej, domišljijo v roke, zamisli si čisto preprosto življenje, kjer še soli ne poznajo in imajo leseno in kamnito orodje, pa bo! Pa mislim, da je na spletu tudi kakšna slikca, odtipkaj kolišče ali koliščarji in klikni na slike, pa boš našla kar veliko.
Me prav zanima, kako vam bo šlo. Boš povedala?
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Učitelji začetniki Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics