Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Starši in učitelji

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Čestitke za Sašo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Kaja
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 18. apr 05, pon, 17:18
Sporočila: 225
Kraj: Slovenj Gradec

SporočiloObjavljeno: petek, 17.04.2009, 17:38    Naslov sporočila: Čestitke za Sašo Odgovori s citatom

Čestitam za mentorstvo na fotonatečaju!
Lp od KJ
_________________
Lp od Kaje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Saša Čadež
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 22. feb 05, tor, 18:46
Sporočila: 120
Kraj: Škofja Loka

SporočiloObjavljeno: petek, 17.04.2009, 21:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Question Ojej, kako se informacije hitro širijo! Kako pa veš? Pa menda nisi v Kranjski Gori in se še nisva srečali?! Najlepša hvala. Zelo srečen
Čeprav moram priznati, da je bila moje mentorstvo zgolj pikica k samostojnemu delu izjemnega otroka.

No, na SIRIKT-u, kjer sem še do jutri, sem včeraj slišala pomemben podatek za Učiteljska.net!

Lahko se pohvali(mo), da je bila v projektu Mesec širjenja uporabe e-gradiv med najbolj uporabljanimi e-gradiv in je po oceni sodelujočih učiteljev zasedla 3.mesto med vsemi ponujnenimi in uporabljenimi e-gradivi. Torej, vse čestitke Nataši in vsem avtorjem, ki nesebično delijo svoja dela z javnostjo.

Prav lep pozdrav
_________________
Saša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: sobota, 18.04.2009, 15:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uau!
Krasno!
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Kaja
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 18. apr 05, pon, 17:18
Sporočila: 225
Kraj: Slovenj Gradec

SporočiloObjavljeno: sobota, 18.04.2009, 20:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vesela sem nad novo možnostjo spremljanja konference preko videokonferenčnega sistema - iz domačega naslonjača. SUPER!!! Vmes sem naredila kar nekaj stvari, ki jih v Kranjski Gori ne bi mogla: naredila večerjo, postregla goste itd ...

Spremljala sem dogajanje v zvezi s pametno tablo, ker pa sem poslala gradivo za e-tablo na natečaj, me je martral firbec, kdo me je premagal in kaj je naredil (tega na žalost nisem videla).

Tebe sem videla dvakrat na odru za nagrajence, kar ti seveda ustrezno zavidam in čestitam za dva vidna uspeha. Sporočilo na učiteljsko pa sem dala prehitro in ti za drugi uspeh potem nisem čestitala. Tokrat za oba.

Na žalost mi v šoli ni dobro delovala povezava in nisem spremljala poročila o e-gradivih, kar me je tudi zanimalo. Če je še kakšen podatek na to temo, javi.

Lp od KJ
_________________
Lp od Kaje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mpisk
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 17. feb 09, tor, 7:49
Sporočila: 29
Kraj: TOLMIN

SporočiloObjavljeno: sobota, 18.04.2009, 22:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pridružujem se čestitkam.
Se strinjam, da so nagrade prišle v prave roke.
Uciteljski.net pa še veliko uspeha.
LP
Marija
_________________
pisk.marija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Saša Čadež
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 22. feb 05, tor, 18:46
Sporočila: 120
Kraj: Škofja Loka

SporočiloObjavljeno: nedelja, 19.04.2009, 19:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vsi prispevki z letošnjega SIRIKT 2009 so posneti in shranjeni v arhivu posnetkov Exclamation .

S pomočjo programa konference ugotoviš, kateri prispevek te zanima, v kateri dvorani je bila predstavitev in v katerem času. Potem izbereš posnetek in udobno, kar iz naslanjača, kot pravi Kaja, lahko spremljaš praktično vse kar se je dogajalo na letošnji konferenci. Res odlično!!!

Vredno pozornosti, 150 prispevkov in delavnic, preko 600 udeležencev. Tudi sama bom, kljub temu, da sem bila tam, pogledala še kakšen posnetek, ker dejansko ne moreš biti povsod, kjer bi želel, saj pogosto potekata vzporedno dve izredno zanimivi predstavitvi, ti si pa en sam Laughing

Lep pozdrav
_________________
Saša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Starši in učitelji Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics