Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Šolski vsakdan

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
šola v naravi
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Klavd1ja
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 7. maj 06, ned, 16:02
Sporočila: 136
Kraj: Ajdovščina

SporočiloObjavljeno: sobota, 04.07.2009, 9:29    Naslov sporočila: šola v naravi Odgovori s citatom

Samo kot zanimivost:

Letos sem bila organizator, vodja in učitelj v poletni šoli v naravi za učence 3. razredov od 1.-5.6.
Za vse delo, ki sem ga opravila - od začetka do konca (rezervacija doma, iskanje učiteljev plavanja, oblikovanje in tiskanje delovnega zvezka, priprava pripomočkov, navodila za starše, pouk v šoli v naravi, organizacija dejavnosti, ekskurzije, spremljanje otrok v notranjem bazenu, varstvo otrok 24 ur dnevno, koordinacija med učitelji in še bi se kaj našlo,...) sem prejela terenski dodatek v višini reci in piši natančno 21,40 €. Pa nismo bili v CŠOD, ampak smo šolo v naravi izpeljali v celoti sami!

Za primerjavo: leta 2005 sem za zelo podobno delo (samo 2 nočitvi več) dobila 29.695 SIT neto, leta 2006 pa 28,624,97 SIT.

Pa naj kdo še kaj reče! Zato upam, da se bomo v novem šolskem letu pridružili SVIZ-u v njegovih prizadevanjih za ureditev plačila učiteljev v šoli v naravi in šolo v naravi bojkotirali.
_________________
Klavdija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Klavd1ja
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 7. maj 06, ned, 16:02
Sporočila: 136
Kraj: Ajdovščina

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 06.07.2009, 10:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se opravičujem, ker sem pozabila še dodatek za stalno pripravljenost v znesku 38,23 €.

Obenem pa pozivam učitelje, da dajo svoje pripombe k Pravilniku o financiranju šole v naravi na strani MŠŠ (http://www.mss.gov.si/si/zakonodaja_in_dokumenti/predlogi_predpisov/) - razprava bo trajala do 10.7.2009 ali jih posredujejo svojemu sindikalnemu zaupniku oz. predsedniku svojega območja SVIZ.
_________________
Klavdija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Šolski vsakdan Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics