Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Kako iščem svoj sir v labirintu šolstva

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Vabilo na seminar - učitelji in starši
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: nedelja, 18.01.2009, 16:10    Naslov sporočila: Vabilo na seminar - učitelji in starši Odgovori s citatom

Učiteljska.net in gobčna razredničarka Miša vabita na seminar – UČITELJ ZA DANAŠNJE ČASE. Udeleženci bomo predvsem praktično in v sproščenem vzdušju iskali poti do skrivnosti dela z učenci, ki so nam zaupani.
Po našem zamotanem labirintu šolstva nas bo na podlagi bogatih praktičnih izkušenj z iskrivimi idejami vodil ter izdatno spodbujal, tolažil in provociral priznan predavatelj, ki je v osnovi specialni pedagog, počne pa še marsikaj drugega, g. Marko Juhant.
Udeležba je za člane Učiteljske.net – učitelje in starše - brezplačna, stroške za prevoz in dnevnico pa krijemo udeleženci sami.
Točke, pridobljene z aktivno udeležbo, so izključno za napredovanje v osebnostno in profesionalno rast Zelo srečen .
Seminar se bo zgodil v soboto, 24. 1. 2009 od 8.30 – 14.00. na

OŠ Livada, Ulica Dušana Kraigherja 2, Ljubljana,

Število udeležencev pa je (žal) omejeno, zato pohitite s prijavami: info@uciteljska.net

Prisrčno vabljeni!

Program seminarja
Pot do OŠ Livada
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Razredničarka Miša
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 24. nov 07, sob, 0:01
Sporočila: 193
Kraj: Slovenska devetletka

SporočiloObjavljeno: torek, 20.01.2009, 20:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Joj, komaj čakam na soboto Zelo srečen ! Seminar bo odlično popestril deževno soboto.
Moje običajne sobote so res grozne,
saj se mi običajno prav nič ne ljubi pa je treba preveriti stanje v hladilniku in omarah pa na trg
pa v trgovino pa pospraviti pa skuhat za povrh imam običajno slabo vest, ker v tem čisto nič ne uživam.
Za to soboto imam pa naravnost krasen izgovor, zakaj vsega tega ne bom delala Laughing in še vsem se bom smilila, ker bom revica morala na izobraževanje v soboto Wink.
Še sreča, da ne vedo, da se bom v resnici malo pocrkjala, zato bodo do mene prizaneljivi še cel vikend. Najbolj zabavno pa je, da vse skupaj ni prav nič egoistično...
Ta velika in tamala bosta imeli blažen mir pred svojo grozno mamo in bosta po dolgem času v miru brez preganjanja pospravili stanovanje.
Gospod mož se bo v miru naspal, saj bo okrog osmih šele prišel iz nočne izmene.
Mene bodo besede g. Juhanta, še vedno so me, pomirile, da ni z menoj in nami učitelji prav nič narobe ter me naučil kakega novega uporabnega trika za uporabo v razredu,
pa tudi za domačo rabo kaj prav pride Laughing .

Potem bom tam okrog 16. ure doma in se bomo skupaj odpravili na pozno kosilo. Naravnost odlično!!!

Kaj pa drugi? Boste izkoristili seminar? Me res zanima, koliko nas bo Wink...

Prav lep pozdrav
_________________
Razredničarka Miša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Kako iščem svoj sir v labirintu šolstva Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics