Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Pomoč - potrebujem

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Zabavni učni listi Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: petek, 13.10.2006, 18:15    Naslov sporočila: Zabavni učni listi Odgovori s citatom

Pozdravljen, pozdravljena,

Prosim, oglej si Ponudbo.

Oglej si različne tipe nalog in ugotovi, ali je kaj uporabnega.Nasmeh

Ti je kakšen tip nalog všeč? Bi ga lahko uporabil-a pri svojem delu?
Prosim, pošlji mi besedila ali temo, o kateri bi rad-a imel-a takšno nalogo. Če bo prišla prav tebi, bo prav gotovo primerna še za koga drugega.

Vabljen, vabljena k sodelovanju!
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 16.10.2006, 17:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Crying or Very sad
Pa prav nihče mi ne odgovori! Question
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Maja Koležnik
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 17. sep 06, ned, 19:18
Sporočila: 72
Kraj: Prevalje

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 16.10.2006, 19:14    Naslov sporočila: :-) Odgovori s citatom

No, da se jaz oglasim, ker vem, kaksen je obcutek, ce ti nihce ne odgovori. Saj verjetno vsak najde kaj koristnega pri teh nalogah, listih, krizankah, ugankah ...

Ne vem pa, zakaj nas je tako strah prispevat?

lp
m
_________________
Največja napaka našega življenja je, če ne naredimo nobene napake.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: torek, 17.10.2006, 8:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Laughing Hvala!

No, pa pri teh nalogah je ravno to fino, da se ni potrebno ne vem kako matrati. Samo podatke za nalogo, pa je učni list narejen! In jaz jih tako rada delam, pa nimam podatkov oz. potreb, kaj sploh pride v poštev ( Rolling Eyes to pa prinese upokojitev).
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
anka
Novopridruženi


Pridružen/-a: 26. okt 06, čet, 9:53
Sporočila: 1

SporočiloObjavljeno: četrtek, 26.10.2006, 9:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni!
Sem nova tu in se mi adminovi učni listi zdijo zelo fajn. Škoda, da so le za zgodovino Nasmeh , bom pa ideje uporabila za sloven. pri suplencah ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: četrtek, 26.10.2006, 11:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Samo primeri so iz zgodovine. Naloge, takšne kot so v primerih navedene, pa lahko naredimo iz kakršnegakoli besedila! In sicer tako, da se mi prepusti "izdelava" naloge na določeno besedilo ali pa da mi da tisti, ki kaj potrebuje, navodila, na kaj naj bom pozorna.
Zato, prosim, če kaj rabiš, sporoči in pošlji besedilo. In drugi sveda tudi, vabljeni!
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
jack
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 19. okt 06, čet, 11:09
Sporočila: 5

SporočiloObjavljeno: petek, 10.11.2006, 16:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jest bi te pa vprašov, če lahko kje dobim, kakšen list za angleščino, za 9 razred.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 13.11.2006, 11:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živijo, jack

Dajva razčistit najprej osnovno zadevico:
glede na to, da si na spletni strani, namenjeni izobraževanju, se prilagodi in piši v pravilni slovenščini. Confused
Kar je na portalu naloženo, lahko pogledaš in uporabiš.
Na levi strani piše: Učna gradiva, Iščite. Odpre se ti obrazec, kamor vpišeš, kaj bi rad. Morda je kaj takega na Učiteljski.net že naloženo, morda še ni. Problem je še v tem ali to želiš zato, da bi utrdil znanje ali da bi laže previjugal pri kontrolki. V vsakem slučaju je za angleščino nešteto vaj, v Googlu jih najdeš kolikor hočeš.
Želim ti veliko uspeha pri učenju.
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Učenec
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 4. jan 08, pet, 10:30
Sporočila: 10

SporočiloObjavljeno: sobota, 05.01.2008, 23:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zanimive poučne liste najdete tudi na http://sl.lefo.net/
_________________
Matic
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pikapokica
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 3. jul 07, tor, 4:53
Sporočila: 70

SporočiloObjavljeno: četrtek, 10.04.2008, 17:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Takoj, ko bom imela malce več časa, objavim kaj svojega, morda komu pride prav Nasmeh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: četrtek, 10.04.2008, 18:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Težko čakamo in se veselimo. In vedno pride prav! Zelo srečen
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
donald
Novopridruženi


Pridružen/-a: 13. dec 08, sob, 16:19
Sporočila: 2
Kraj: mozirje

SporočiloObjavljeno: nedelja, 14.12.2008, 22:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

lepo pozdravljeni!


jaz bi vas vprašala, kje bi lahko dobila kakšne naloge za slovenščino. tema je stavčni členi!


vnaprej hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 15.12.2008, 10:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živijo,
Si poskusila z iskanjem v Najdi.si?
tale zadetek sem dobila jaz, morda bo kaj uporabnega:
http://www.najdi.si/search.jsp?q=stav%C4%8Dni+%C4%8Dleni

Morda pa imaš kakšno konkretno željo? Pa ustvarimo naloge "po meri"? Včasih nam manjka ideja ali vzvod, da bi se lotili nalog Zelo srečen
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
donald
Novopridruženi


Pridružen/-a: 13. dec 08, sob, 16:19
Sporočila: 2
Kraj: mozirje

SporočiloObjavljeno: torek, 23.12.2008, 19:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

iščem kako besedilo o hormonih, zato ker moram narediti seminarsko nalogo o tej temi. Če bi vedeli na kakšni strani da imajo vse opisano mi prosim povejte. fajn b bilo tudi če bi bila kakšna seminarska, da bi pogledala kako jo je nekdo drug naredil.

Hvala v naprej!

LP
Donald
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: sreda, 24.12.2008, 8:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mislim, da bo najhitreje, če se odločiš in začneš po spletu iskati sam/a. Kajti, da nekdo išče namesto tebe, preverja, ali tam kaj piše o hormonih, potem pa tebi ne bi odgovarjalo ali pa že poznaš ...
Hecno se mi zdi, da bi ti dajala napotke, kako iskati po Najdi.si. Pomagaš si pač s ključnimi besedami od hormonov do seminarske.
Vsekakor ti želim veliko uspeha s seminarsko nalogo.
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Pomoč - potrebujem Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics