Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Novice

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
SIRIKT 2012
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: nedelja, 25.03.2012, 12:12    Naslov sporočila: SIRIKT 2012 Odgovori s citatom

Ste ga obiskali, ste si kaj ogledali? Nam lahko posredujete svoje mnenje o prispevkih? Kaj je bilo najbolj zanimivo, zakaj ga boste drugo leto spet obiskali?
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
palma
Novopridruženi


Pridružen/-a: 30. dec 11, pet, 7:24
Sporočila: 2
Kraj: Novo mesto

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 02.04.2012, 19:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Letos sem se ga udeležila prvič, prejšnja leta pa sem spremljala posnetke predavanj od doma.
Rečem lahko samo eno: ODLIČNO! In gotovo jo obiščem ponovno naslednje leto. Za nas so skrbeli nadvse lepo (ob prihodu smo prejeli dežnik, majico ter usb ključek z gradivom), na vseh lokacijah je bil omogočen dostop do brezžičnega omrežja, med odmori predavanj oz. konferenc so nas postregli s kavo ter čajem, pa tudi kosilo smo imeli v tamkajšnjih hotelih.
Predavanja so bila odlična, posebno tista ki so potekala v dopoldanskem času in so bila tudi mednarodno obarvana. Žal so se mi termini nekaterih predavanj, kjer so se npr. učitelji predstavljali s svojimi prispevki, prekrivali in sem se morala odločiti za eno, drugo pa sem si nato pogledala doma prek spleta.
Sicer pa je program lepo razdelan in vsakdo najde nekaj zase. Sama sem bila v Kranjski Gori od srede do petka, pogrešala sem edino še kak termin za delavnice oz. možnost udeležbe le-teh za več udeležencev. Vendar glede na prostorsko in časovno stisko povsem razumem, da je tako, kot je bilo.
Priporočam obisk, še prej pa ogled konference prek spleta, da veste, kaj bi naslednje leto šli poslušat.

Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: torek, 03.04.2012, 5:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za informacijo. Nam lahko posreduješ link na posnetke, ki se ti zdijo še posebno vredni ogleda?
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
palma
Novopridruženi


Pridružen/-a: 30. dec 11, pet, 7:24
Sporočila: 2
Kraj: Novo mesto

SporočiloObjavljeno: sreda, 04.04.2012, 19:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na SIRikt-u resnično zavzamejo širok spekter občinstva - šolarji, dijaki, študentje, učitelji razredne stopnje, učitelji vseh predmetov, ravnatelji, profesorji na srednjih šolah, informatiki ... Tako da res odvisno iz katere stroke ste in ali vas zanimajo bolj didaktične zadeve, ali bolj tehnične, ali kombinacija vsega ...
Na spletni strani http://www.sirikt.si/fileadmin/sirikt2012/program/urnik-slo.html so teme dane v smiselne sklope, s klikom na naslov prispevka pa si lahko preberete tudi povzetek, ki vam je lahko vodilo, ali si boste predavanje ogledali ali ne.
Tako da vse kar lahko rečem je: veselo raziskovanje in uživajte v prispevkih, ki so vas pritegnili :)

Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
asaje1
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 12. dec 06, tor, 13:10
Sporočila: 120

SporočiloObjavljeno: četrtek, 05.04.2012, 12:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prispevki SIRikt 2012 so na povezavi:

http://prispevki.sirikt.si/datoteke/zbornik_sirikt2012.pdf

Oglejte si jih. Veliko zanimivega.

Lp, Andreja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Novice Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics