Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Ankete

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Počitnice bom preživel/a v glavnem tako, da ...
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Počitnice bom preživel/a v glavnem tako, da ...
Bom dal/a vse štiri od sebe.
20%
 20%  [ 3 ]
Se bom aktivno spočil/a (šport, potovanje, ...).
13%
 13%  [ 2 ]
Se bom dodatno izobraževal/a.
6%
 6%  [ 1 ]
Se bom pripravljal/a na novo šolsko leto.
6%
 6%  [ 1 ]
Bom počel/a vsega po malem.
40%
 40%  [ 6 ]
Drugo.
13%
 13%  [ 2 ]
Skupaj glasov : 15

Avtor Sporočilo
Primož
Administrator


Pridružen/-a: 17. nov 04, sre, 12:54
Sporočila: 177
Kraj: Ljubljana

SporočiloObjavljeno: sreda, 05.07.2006, 8:40    Naslov sporočila: Počitnice bom preživel/a v glavnem tako, da ... Odgovori s citatom

Večina nas ne bo počela le ene stvari. Ampak, kaj bo glavno, po čemer si mislite zapomniti letošnje počitnice?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Primož
Administrator


Pridružen/-a: 17. nov 04, sre, 12:54
Sporočila: 177
Kraj: Ljubljana

SporočiloObjavljeno: sreda, 05.07.2006, 8:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz grem kot vsako leto na morje, kjer me prime nezadržna lenoba. Nasmeh Zato zame velja prvi odgovor, da bom dal vse štiri od sebe. Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Anglistka
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 25. avg 05, čet, 11:15
Sporočila: 14
Kraj: MB

SporočiloObjavljeno: petek, 07.07.2006, 8:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No...glede na to, da sem menjala službo, bom poleti kar delala, dokler ne napoči zasluženi dopust, ko bom 2 tedna z otrokom uživala in se potepala po obiskih in teden uživanja na morju s celo družino. Zelo srečen
_________________
Ang
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Primož
Administrator


Pridružen/-a: 17. nov 04, sre, 12:54
Sporočila: 177
Kraj: Ljubljana

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 10.07.2006, 8:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem tudi začeto akademsko kariero raje zamenjal za bolj "pisarniško delo" (programer). Odločitve ne obžalujem, razen da včasih čisto malo pogrešam dolge poletne počitnice Nasmeh in delo s študenti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Saša Čadež
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 22. feb 05, tor, 18:46
Sporočila: 120
Kraj: Škofja Loka

SporočiloObjavljeno: petek, 14.07.2006, 19:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, počitnice poskušam izkoristiti čimbolj aktivno. Končno imam čas za kolesarjenje in rolanje, me pa že od zaključka šolskega leta spremlja en nevihtni oblaček, ki mi kali brezkrbne počitnice.
Torej, nič posebnega, precej vas je bilo, vas je ali pa še boste v tem položaju, zato ni za stokat in jokat. Z naslednjim šolskim letom namreč začnem, prvič, poučevati po programu devetletke in je temu primerno treba stvari pripraviti. Čaka me torej posodabljanje letnih delovnih priprav, natančen pregled učbenikov in učnih načrtov Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes . Še sreča, da v aktivu dobro sodelujemo! Zato sem se odločila, da bom vse za šolo naredila do konca meseca in bo avgust brez tistega oblačka Wink . Res pa je, da si vsak dan od 24. 6. obljubim, da bom začela jutri, zdaj pa je že 14. 7. Embarassed

Vesele in zabavne počitnice vsem Zelo srečen Zelo srečen Wink
_________________
Saša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
saso
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 21. jul 06, pet, 20:55
Sporočila: 44

SporočiloObjavljeno: sreda, 09.08.2006, 9:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ja jz kr dobr izkoriščam počitnice Zelo srečen ...malce potepanja po evropi pa malo še morsko...če bi meu še 1 mesec prosto neb meu nč proti:)

morje je pa itak tko da da vse od sebe in se prepustim lenarjenju na kakšni blazini na morski gladinji...pol pa jokam k me sonce opečeZelo srečen

Hehe Saša govoriš o oblačku Surprised ...jz bi lahko govoril o nevihti, ampak se v jeseni kr nekak razblini sploh če malo bolj pljuneš v roke:)

pozdravček!

S.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Ankete Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics