Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Ankete

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Hura, šola!
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Bliža se prvi šolski dan
Nisem se še spočil, spočila
21%
 21%  [ 7 ]
Počitnice bi lahko malo podaljšali
12%
 12%  [ 4 ]
Pogumno se bom lotil, lotila dela
43%
 43%  [ 14 ]
Komaj čakam, da se začne
21%
 21%  [ 7 ]
Skupaj glasov : 32

Avtor Sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: petek, 17.08.2007, 7:39    Naslov sporočila: Hura, šola! Odgovori s citatom

Pa je minilo dolgo, vroče poletje. Dolgo morda niti ne ... Kako smo pripravljeni na nove izzive?
_________________
Lep pozdrav, Nataša


Nazadnje urejal/a admin petek, 17.08.2007, 18:06; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
saso
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 21. jul 06, pet, 20:55
Sporočila: 44

SporočiloObjavljeno: petek, 17.08.2007, 10:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jaz bi še počitnic:) so bile bolj delovne tako da bi kak prost teden še prav prišel:)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: petek, 17.08.2007, 11:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vidiš, zdaj se pa izkaže, kako smo upokojenci prikrajšani: jaz še toliko počitnic nisem imela kot ti Zelo srečen

Vidim tudi, da se nisi odločil za nobeno možnost. Nam predlagaš kakšno, ki bi odgovarjala, da jo vključimo zraven? Nasmeh
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: petek, 17.08.2007, 13:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

admin je napisal/a:
Vidiš, zdaj se pa izkaže, kako smo upokojenci prikrajšani: jaz še toliko počitnic nisem imela kot ti Zelo srečen

Vidim tudi, da se nisi odločil za nobeno možnost. Nam predlagaš kakšno, ki bi odgovarjala, da jo vključimo zraven? Nasmeh


Ah, zdaj vidim, da si že glasoval, jaz še nisem!
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
saso
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 21. jul 06, pet, 20:55
Sporočila: 44

SporočiloObjavljeno: petek, 17.08.2007, 17:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Morda še: bliža se dolga vroča jesen:) pri tem pomislim na to kako bom "švical" v svoji učilnici, ki je ena najbolj vročih na šoli haha.

Kakorkoli moram reč da pogrešam že svoje delo predvsem pa šolsko družbo sodelavcev in sodelavk ki znajo vedno znova spavit v dobro voljo:)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: petek, 17.08.2007, 18:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, sem poskusila dodati še tvojo možnost, pa zgleda glede na to, da je že bilo glasovano, računalnik noče sprejeti nove opcije. Pač pa te vabim, da premisliš o naslednji anketi. Mi se vsi zelo matramo, ko se zmišljujejmo, kaj vprašati, da bo vsaj malo zanimivo. Torej: člani, s predlogi na plan, prosim! Zelo srečen
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kitekat
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 31. jul 06, pon, 18:40
Sporočila: 102
Kraj: Kranj

SporočiloObjavljeno: petek, 17.08.2007, 20:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi moje počitnice so bile bolj delovne, zato bi jih kar podaljšala... Sicer se pa tudi jaz veselim druženja s sodelavci, predvsem tistega na uvodni konferenci. Zmeraj se imamo fajn.
_________________
See ya
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kesjerdna
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 10. jun 06, sob, 21:02
Sporočila: 36

SporočiloObjavljeno: petek, 17.08.2007, 21:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

moje počitnice so bile čisto prave ... malo morja, malo doma ... malo športa, izletov ... tako, da ravno jutri grem na morje še za 8 dni, potem je pa že šola ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Kaja
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 18. apr 05, pon, 17:18
Sporočila: 225
Kraj: Slovenj Gradec

SporočiloObjavljeno: nedelja, 19.08.2007, 9:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A si učenec, da si na morju do konca? Na Koroškem po večini učitelji začnemo ta teden z delom v šoli. In to na polno.
Lp od KJ
_________________
Lp od Kaje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kitekat
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 31. jul 06, pon, 18:40
Sporočila: 102
Kraj: Kranj

SporočiloObjavljeno: nedelja, 19.08.2007, 10:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaja, mogoče še nisi ugotovila, ampak šole se med seboj zeloooo razlikujejo tudi po tem, kdaj gremo na dopust in kdaj začnemo delati... In koliko ur moramo dodatno delati za naš dopust in kako se štejejo te ure... Skratka, veliko nedorečenega na tem področju. Vse je v rokah ravnateljev.

Mi tudi začnemo šele 27. avgusta. Ampak takrat res na polno: uvodna konferenca (dva dni, združena z ekskurzijo po naši lepi Sloveniji ali zamejstvu), razni seminarji, sestanki aktivov... Seveda pa verjetno vsak zase ve, kaj mora narediti do začetka pouka in če misli, da en teden ne bo dovolj, začne kakšen dan prej. Nekateri pa tako ali tako celo poletje šarimo po računalniku in naredimo marsikaj tudi za šolo (seveda stvari, ki niso ravno obvezne Nasmeh.
_________________
See ya
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: nedelja, 19.08.2007, 10:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zelo srečen Kesjerdna je pa gimnazijec, zato si še lahko privošči toliko počitnic!
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kitekat
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 31. jul 06, pon, 18:40
Sporočila: 102
Kraj: Kranj

SporočiloObjavljeno: nedelja, 19.08.2007, 10:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem ravnokar ugotovila... No, kakorkoli, jaz bi lahko uživala še en teden kje na morju, ampak moram dokončati dve na začetku počitnic zastavljeni nalogi, tako da... Bom precej delala, vendar doma, ne v šoli.
_________________
See ya
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Kaja
zaslužen uporabnik


Pridružen/-a: 18. apr 05, pon, 17:18
Sporočila: 225
Kraj: Slovenj Gradec

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 20.08.2007, 8:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vem, vem. Ampak si ne morem kaj, da ne rečem kaj o tem. Vsak mora na koncu vse narediti (kje in kako pa je njegova stvar). Če greš en teden prej na dopust kot recimo tvoj kolega na šoli (po napisani prošnji in osiranju, kako si to lahko privoščiš), moraš narediti vse stvari kot ostali, samo z vesoljsko brzino.
Uživajte. Mi sicer začnemo jutri (ampak si bomo lahko vzeli čas za klepet, dvig dokumentacije in kavico ...). Torej lepo počasi (nato pa aktivi, seminarji, selitev učilnic ...).
Lp od KJ
_________________
Lp od Kaje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Ankete Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics