Učiteljska.net Prijava
Prijava
Včlanite se
Včlanite se
Spletna zbornica
Spletna zbornica
Devetka.net
Devetka.net
 
Kazalo
Spletna zbornica
» Iskanje
» Prijava za pregled zasebnih sporočil
» Tvoja podoba
» Seznam članov
» Skupine uporabnikov
» Pomoč
Učna gradiva
» Iščite
» Pregled povpraševanja
Koristno
» Devetka.net
» Izbrana spletna orodja
» Izbrani programi
» Zanimivosti
Informacije
» O Učiteljski.net
» Skrbniki
» Avtorji
» Statistika
» Nagradni natečaji
» Pišite Pišite
» Novice RSS RSS

Sodelujemo
Arnes

Arnes

Učiteljska.net gostuje pri Arnesu.
SIO

SIO

Slovensko izobraževalno omrežje
Učiteljska.net » Seznam forumov » Učitelji začetniki

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
še ena začetnica z nekaj vprašanji
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
sisi25
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 6. avg 07, pon, 9:31
Sporočila: 38

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 06.08.2007, 10:56    Naslov sporočila: še ena začetnica z nekaj vprašanji Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

S septembrom bom po vsej verjetnosti učiteljica začetnica, zato imam nekaj vprašanj. Domov so mi poslali predlog pogodbe, ki naj bi jo podpisala 27. 8. Ali je možno, da se kdo pritoži in to mesto izgubim (nimam namreč še strokovnega izpita) čeprav ravnateljica v razpisu strokvnega izpita ni zahtevala. V kolikem času moram biti obveščena, v kolikor mi to mesto ne pripada več? Obenem sem namreč dobila tudi pripravništvo, ki ga moram podpisat do 20.8. Ne bi namreč rada, da mi oboje izpolzi iz rok.

Za odgovore se vam najlepše zahvaljujem in vas lepo pozdravljem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: ponedeljek, 06.08.2007, 14:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Morda bi bilo najbolje, če se obrneš na SVIZ. Razloži, zakaj še nisi članica, morda ti bodo kaj povedali.
http://www.sviz.si/?page=si/aktualno/pravna-pisarna
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
pikapokica
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 3. jul 07, tor, 4:53
Sporočila: 70

SporočiloObjavljeno: sreda, 08.08.2007, 18:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mene pa zanima, s kakšnim količnikom in plačo štarta začetnik?

Kako izračunaš plačo glede na število ur, ki jih imaš (koliko je ena ura)?

Tole je sicer morda malo neumno vprašanje, a vseeno: ti za eno uro pouka pripada ena ura priprav ali kako je s tem?

Vprašanja sem zastavila v tej temi zaradi njenega naslova in zato, da ne odpiram nove teme, če ni potrebno. Če odločitev ni bila dobra, vprašanje, prosim, prestavite Nasmeh

Hvala za vse odgovore Zelo srečen
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: četrtek, 09.08.2007, 8:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spet se bojim, da tu ne boš našla odgovora. Tako vprašanje je najbolje da zastaviš računovodji v svoji šoli, na to ti mora odgovoriti, na tisto o številu ur pa kolegice ali pomočnika ravnatelja. (Delim take nasvete, ker so bili na naši šoli odlični odnosi, kaj takega sploh ni bil problem, new vem, kako je pri tebi in če ni tako, svetujem SVIZ). Drugače pa spet priporočam SVIZ. Tam bi pa take reči morali vedeti.
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
pikapokica
Vešč uporabnik


Pridružen/-a: 3. jul 07, tor, 4:53
Sporočila: 70

SporočiloObjavljeno: četrtek, 09.08.2007, 13:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za odgovore Nasmeh

V SVIZ še nisem včlanjena, tako da bom pač morala z iskanjem odgovorov počakati do septembra Nasmeh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: četrtek, 09.08.2007, 16:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po moje bodo razumeli, da še ne moreš biti včlanjena, če si začetnica. Poskusi, saj pri njih vedo pravzaprav največ.
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
zvezdica
Novopridruženi


Pridružen/-a: 18. dec 07, tor, 14:50
Sporočila: 2

SporočiloObjavljeno: sreda, 09.01.2008, 15:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po porodniški začenjam znova poučevati v 4. razredu devetletke. Prosila bi vse, ki mi lahko posredujete informacije glede sestave testov za posamezne predmete, zlasti za naravoslovje, družbo in slovenščino.
Prosim, pomagajte s primeri!
Iskrena hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: 23. jan 03, čet, 15:55
Sporočila: 1335
Kraj: Lj

SporočiloObjavljeno: sreda, 09.01.2008, 17:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

POzdravljena, Zvezdica. Predlagam, da najprej pogledaš, kaj se da najti že doslej. Potem poučuj in šele nato sestavljaj ustrezne teste. Kajti, da bi kar tako nekaj pisala, ne bo zneslo.
Vsekakor veliko uspeha pri ponovnem zagonu. Zelo srečen
_________________
Lep pozdrav, Nataša
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Učiteljska.net » Seznam forumov » Učitelji začetniki Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš brisati svojih sporočil
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi
Na vrh
Bottom left graphics Učiteljska.net © 2003, 2004 Nataša
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional
Bottom right graphics